Zarabiaj więcej na płukankach i dodatkach do paliwa z TEC 2000.

Dołącz do grona naszych dystrybutorów!

Zadzwoń teraz
602 799 033

Czy wiesz, że TEC 2000 to najpopularniejsza marka płukanek na YouTubie? Nagrania wideo z testów produktów TEC 2000 obejrzano prawie 4 mln razy!

Dzięki współpracy z twarzą TVN TURBO Grzegorzem Dudą Klienci często pytają o dostępność TEC 2000, co zwiększa z miesiąca na miesiąc sprzedaż u naszych dystrybutorów!

Nie zwlekaj – już dziś skontaktuj się z nami w dogodny sposób – zadzwoń lub wypełnij formularz. 

Zainteresowany współpracą?

Jak możemy się z Tobą skontaktować?

50

lat doświadczenia

Firma TEC 2000 to przedsiębiorstwo stworzone przez anglika Mike Knowels’a - pasjonata i specjalistę w dziedzinie dedykowanych ochronie silników produktów chemicznych. Mike Knowels pracuje w motoryzacji od 1973 roku.

160

filmów o produktach

Lubimy mówić o liczbach – ale w przypadku TEC 2000 to liczby mówią za nas! W serwisie YouTube można znaleźć ponad 160 filmów z produktami TEC 2000, a łączna liczba wyświetleń liczona jest w setkach tysięcy!

4.000.000

wyświetleń w social media

Nasze działania promocyjne na Facebooku, YouTube, Instagramie oraz TikToku to ponad 300 filmów z produktami TEC 2000 i miliony wyświetleń! Taki potencjał może pracować dla Ciebie!

TEC 2000 obecny w najlepszych produkcjach TVN Turbo i kanałach YouTube.

Skuteczność płukanek i dodatków do paliwa TEC 2000 bardzo szybko została zauważona przez społeczność na kanałach YouTube.  Nasze produkty możesz znaleźć na kanałach: Miłośnicy 4 Kółek, Terenwizja czy Coobcio&JagodoowyTV i wielu innych.

Produkty TEC 2000 były wielokrotnie demonstrowane w popularnych programach w TVN Turbo. W ocenie Grzegorza Dudy TEC 2000 to najlepsze i najskuteczniejsze preparaty dostępne na rynku, a jak sam podkreśla w wywiadach, płukanki różnych firm stosował od początku swojej przygody z motoryzacją. 

Zobacz filmy

Buduj zaufanie wśród swoich klientów

TEC 2000 w warsztacie samochodowym to dzisiaj równie niezbędne “narzędzie” jak klucz do świec czy “płaska trzynastka”.

Warsztaty samochodowe budują swoją renomę dbając o swoich klientów. Klient wie, że dobry mechanik to taki, który umie nie tylko naprawić, ale przede wszystkim powie jak zadbać o samochód, aby uniknąć awarii i zbędnych kosztów.

Zgłoś się do nas i odbierz materiały reklamowe TEC 2000.

Instagram fanów TEC200

#TEC2000.PL

Instagram TEC2000

#TEC2000.PL

Korzyści z współpracy

  • ZAPEWNISZ WYŻSZĄ JAKOŚĆ OBSŁUGI KLIENTA

    TEC 2000 i procedury związane ze stosowaniem tych preparatów to doskonałe narzędzie w budowaniu nowej, wyższej  jakości w obsłudze klienta.

  • ZWIĘKSZYSZ ZAUFANIE I LOJALNOŚĆ SWOICH KLIENTÓW

    Procedura płukania TEC 2000 Engine Flush przed wymianą oleju to wymierne korzyści dla silnika, a dodatek wlany do zbiornika chroni układ paliwowy. To pozwala zaoszczędzić klientowi kosztów liczonych w tysiącach złotych. Współpraca z TEC 2000 to dla warsztatu możliwość pokazania klientom, że w praktyce stosujesz nowoczesne rozwiązania w mechanice samochodowej, a to buduje zaufanie do Ciebie i przekonuje klienta, że do Twojego warsztatu warto wracać!

  • ZAOFERUJESZ SWOIM KLIENTOM 100% SKUTECZNOŚCI

    Filmy i komentarze użytkowników pod filmami udowadniają,  że TEC 2000 nie ma sobie równych w kategorii specjalistycznej chemii silnikowej. Swoją popularność TEC 2000 zawdzięcza wysokiej jakości i skuteczności działania przy braku negatywnego wpływu na podzespoły silnika czy elementy gumowe!

Wybór nr 1 wśród mechaników i kierowców

Prowadząc warsztat samochodowy, wiesz, jak ważne jest sięganie po sprawdzone narzędzia. TEC 2000 to marka sprawdzona, dająca najlepsze efekty i uznana przez wielu mechaników.

Płukanka silnika oraz inne produkty od TEC 2000 to nie tylko pierwszy wybór mechaników, ale również kierowców, którzy coraz chętniej sięgają właśnie po nasze preparaty.

Opinie te są zgodne co do jednego – płukanki i inne preparaty TEC 2000 to najlepsze środki ochrony silnika jakich używali w swoich warsztatach do tej pory!

Zobacz opinie

Marka TEC 2000

Prawie 50 lat na rynku

Firma TEC 2000 to przedsiębiorstwo stworzone przez anglika Mike Knowels’a - pasjonata i specjalistę w dziedzinie dedykowanych ochronie silników produktów chemicznych. Mike Knowels pracuje w motoryzacji od 1973 roku. W 1993 roku stworzył w Wielkiej Brytanii markę TEC 2000 i od tamtego czasu produkty TEC 2000 są stale rozwijane i testowane aby sprostać zmieniającym się składem chemicznym olejów i paliw. Wybierając produkty TEC 2000, zyskujesz gwarancję sprawdzonej jakości – przekonaj się już dziś!

TEC 2000 doceniony na rynku

Wielokrotnie przeprowadzone i publikowane niezależne testy działania preparatów TEC 2000 wykonane przez użytkowników produktów i opublikowane w serwisach Facebook i Youtube potwierdzają, że TEC 2000 jest liderem w branży. TEC 2000 jest również testowany i używany przez ekspertów motoryzacyjnych i mechaników, którzy nie tylko potwierdzają, ale przede wszystkim rekomendują i zalecają stosowanie najwyższej jakość płukanek i dodatków do paliwa TEC 2000. Recenzje preparatów TEC 2000 pojawiają się również na wielu innych kanałach ekspertów motoryzacyjnych, którzy również regularnie sięgają po nasze płukanki i dodatki. Grzegorz, Michał i inni docenili już wyjątkowość i niezawodność TEC 2000 – teraz czas na Ciebie.

Preparaty bezpieczne dla silnika, zdrowia i środowiska

Preparaty TEC 2000 – płukanki, uszlachetniacze i inne środki nie wpływają w żaden sposób negatywnie na działanie jednostek napędowych. Nie wierz w mity, nie obawiaj się rozszczelnień i wycieków. TEC 2000 nie uszkadza elementów ruchomych, gumowych czy uszczelek. TEC 2000 stosowany zgodnie z instrukcją jest bezpieczny dla środowiska. Oryginalne produkty marki TEC 2000 powstają w Wielkiej Brytanii w zakładzie produkcyjnym spełniającym najwyższe normy ochrony środowiska.

Najczęściej zadawane pytania

Ale czy to oznacza, że produkty konkurencji są złe?

Naszym zdaniem jeżeli płukana jest obecna na rynku to jest bezpieczna i można ją stosować. Pytanie tylko czy warto?

Obecnie praktycznie każdy duży producent oleju ma w swojej ofercie płukankę. Dlaczego?

Bo dla koncernów olejowych jest to łatwy sposób na wykorzystanie posiadanej sieci dystrybucji do wprowadzenia nowego asortymentu, a tym samym powiększenia zysku. Koncerny olejowe dążąc do maksymalizacji zysków sprzedają takie produkty jakich domaga się rynek. Często mamy do czynienia z sytuacją, gdzie z jednej strony marka olejowa reklamuje stosowanie oleju typu Long Life i wymianę co 30-40  tyś km, a z drugiej proponują dbanie o silnik poprzez stosowanie sprzedawanych równolegle płukanek, aby zalegający nagar nie niszczył silnika. Takie działanie jest nam obce! Bardzo głośno i na każdym kroku odradzamy interwały wymiany oleju dłuższe niż 15 tyś km. 

Koncerny olejowe mając w ofercie oleje, które są ich głównym źródłem biznesu muszą prowadzić politykę maksymalizacji zysku, a jednocześnie muszą dbać o przychylność producentów samochodów i firm obsługujących floty samochodowe. Dobro kierowcy i zwykłego, prywatnego użytkownika samochodu nie ma w tej grze koncernów żadnego znaczenia.

Na szczęście produkty TEC 2000 doskonale sobie radzą w sytuacjach, w których auto jeżdżące we flocie miało przez trzy lata użytkowania i przejechane 180 tyś km tylko trzy czy cztery wymiany oleju. 

Dla TEC 2000 płukanka to nie dodatek do sprzedaży tysięcy litrów oleju, lecz to nasz główny i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach produkt! Nie prowadzimy polityki, nie zabiegamy o względy koncernów, dla nas ważny jest zadowolony z bezawaryjnej eksploatacji samochodu Klient.