Wydarzenia

JAPFEST 2023 – święto japońskiej motoryzacji powraca w wielkim stylu!

JAPFEST 2023 – święto japońskiej motoryzacji powraca w wielkim stylu!
Wydarzenia

Jesteś fanem japońskiej motoryzacji i marzysz o tym, aby wziąć udział w imprezie pełnej niesamowitych aut z Kraju Kwitnącej Wiśni? W takim razie JAPFEST jest eventem, którego nie możesz pominąć w swoim kalendarzu. Jest to największe wydarzenie w tej części Europy dedykowane japońskim samochodom – powraca, aby dostarczyć uczestnikom niezapomnianych wrażeń i emocji. Tegoroczna, jubileuszowa, bo już dziesiąta edycja zapowiada się niezwykle ekscytująco – początek 4 sierpnia na torze Poznań FIA Racetrack.

JAPFEST – największy festiwal motoryzacji japońskiej w Europie

JAPFEST to nie tylko impreza motoryzacyjna, ale także event, który łączy kulturę Japonii z jej motoryzacyjnymi osiągnięciami. Można powiedzieć, że jest to festiwal dedykowany prawdziwym maniakom, którzy dostrzegają piękno w japońskich pojazdach i doceniają ich wyjątkowy charakter, którego nie sposób podrobić. Jest to wydarzenie, o którym śmiało możemy powiedzieć, że jest największym w Europie. Najlepszym tego dowodem są goście z całego świata, w tym m.in. z Portugalii, Irlandii czy Norwegii. To mówi samo za siebie – jeżeli ktoś pokonuje tysiące kilometrów po to, by przez dwa dni uczestniczyć w evencie, oznacza to, że impreza jest naprawdę na światowym poziomie. Czego możemy spodziewać się na JAPFEST 2023? Według planu imprezy przewidzianych jest kilka atrakcji, w tym:

TEC 2000 na JAPFEST 2022 – zobacz, co się działo w tamtym roku na festiwalu

Aby lepiej zrozumieć i poczuć JAPFEST, warto zorientować się, jak wyglądały poprzednie edycje. W 2022 roku w trakcie trzydniowego wydarzenia uczestnicy mieli okazję podziwiać ponad 800 samochodów, począwszy od klasycznych modeli, aż po najnowsze auta sportowe. W programie przewidziano liczne atrakcje, takie jak strefa driftu, zawody TIME ATTACK, strefa symulatorów oraz wiele innych związanych z japońską kulturą. Oczywiście, wśród uczestników imprezy nie mogło zabraknąć teamu TEC 2000, który skupił przy sobie miłośników JDM owych aut. Ekipa TEC 2000 prezentowała swoje produkty i zarażała pasją do motoryzacji każdego, z kim nasi przedstawiciele mieli okazję rozmawiać. https://www.youtube.com/watch?v=lAtwXLl4dgY Jak widzisz – JAPFEST to wyjątkowe wydarzenie, które sprawi, że każdy miłośnik japońskiej motoryzacji poczuje się jak w raju. To również doskonała okazja, aby poznać innych pasjonatów, wymienić się doświadczeniami oraz zainspirować się kreatywnością uczestników. Jeżeli więc czujesz, że jest to impreza dla Ciebie, zarezerwuj sobie 4 i 5 sierpnia i przygotuj się na niezapomnianą dawkę wrażeń!

Wpisy

z tej samej kategorii

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023
Wydarzenia

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023

Już 30 marca rusza Poznań Motor Show 2023, jedno z największych inajważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce! W…...

author

Łukasz Młodkowski

Autor

author

Łukasz Młodkowski

Autor