TEC 2000

O firmie

O firmie

TEC 2000

Początki działalności

Zespół TEC 2000 Limited ma długą historię w przemyśle petrochemicznym, sięgającą roku 1973. Wieloletnie doświadczenie pomogło w budowaniu nowej marki na światowym poziomie. Nowy produkt o nazwie TEC 2000 został wprowadzony na rynek w 1994 roku. Było to zupełnie nowe przedsięwzięcie, a produkcja po raz pierwszy została zlokalizowana w Wielkiej Brytanii. Produkty TEC 2000 są obecnie dostępne w Wielkiej Brytanii, Polsce, Szwajcarii, Niemczech, Chorwacji, Czechach, USA i Afryce.

section image

Produkty TEC 2000

Działanie potwierdzone testami

Wiemy, jakich składników użyć, aby stworzyć wydajny i bezpieczny preparat do ochrony silnika. Jesteśmy przekonani, że jeśli preparat lub rozwiązanie jest przeznaczone do wszystkiego, to jest przeznaczone do niczego i będzie działać w ograniczonym zakresie. Dlatego nasze preparaty są tworzone do specjalnie określonych zastosowań. Wszystkie partie produktów są numerowane w celu zapewnienia identyfikowalności każdej wyprodukowanej puszki. Kontrola jakości wszystkich prac produkcyjnych jest regularnie przeprowadzana i rejestrowana, a próbki z poszczególnych partii są przechowywane.

section image

Jak działają produkty TEC 2000?

TEC 2000 Engine Flush to innowacyjna płukanka do silników spalinowych. Doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia, które znajdują się w rowkach pierścieni tłokowych, kanałach magistrali olejowej i popychaczy zaworowych. TEC 2000 Engine Flush usuwa osady, nagar, sadzę oraz dokładnie usuwa zużyty olej. Preparat stosuje się przy wymianie oleju.
TEC 2000 Oil Booster zmniejsza opory toczenia, smaruje elementy ruchome i wycisza cały układ. Preparat przeznaczony do wszystkich typów silników. Dodaje się go do nowego oleju w momencie wymiany lub krótko po serwisie.
Preparaty używane do konserwacji i dokładnego czyszczenia wtryskiwaczy to TEC 2000 Diesel Injection Cleaner w silnikach diesla i TEC 2000 Fuel Injection Cleaner w silnikach benzynowych.
Innowacyjne uszlachetniacze do paliwa to TEC 2000 System Cleaner. TEC 2000 Diesel System Cleaner do silników diesla doskonale wiąże wodę, zmniejsza skutki złej smarności i jakości paliw. Doskonale czyści i konserwuje układ paliwowy. Zmniejsza zużycie tłoków, zwiększa żywotność pompy paliwowej, redukuje czarny dym z wydechu i zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń w zbiorniku paliwa. TEC 2000 Fuel System Cleaner do benzyny wiąże wodę, dokładnie osusza instalację zasilającą, przewody paliwowe, filtry, a także zbiornik paliwa. Regularne stosowanie wydłuży żywotność wtryskiwaczy, pozytywnie wpłynie na moc, a także przywróci poprawną atomizację paliwa.

Specjalistyczne dodatki

do czyszczenia i ochrony silnika

50 lat doświadczenia

Oferowane przez nas produkty są na bardzo wysokim poziomie technologicznym i stanowią czołówkę rozwiązań petrochemicznych tego rodzaju na świecie. Wciąż pracujemy nad ich udoskonalaniem, ponieważ zarówno technika, jak i technologia w produkcji silników, paliw, smarów oraz olejów ciągle się zmieniają. Dlatego nasze produkty również ewoluują, aby w jak najlepszy sposób współpracować z najnowszą technologią obecną na rynku.

Więcej informacji na temat działania poszczególnych preparatów oraz instrukcje dotyczące ich użycia znajdą Państwo w opisach produktowych.