TEC 2000

Czyszczenie wtrysków

Czyszczenie wtrysków

Środki TEC-2000 czyszczące wtryskiwacze znane są wielu warsztatom samochodowym oraz mają pozytywne opinie użytkowników indywidualnych. Preparaty potrafią zaoszczędzić tysiące złotych dzięki redukcji spalania, czy zapobiegając kosztownym wymianom wtryskiwaczy. Stosując środki TEC-2000 zapobiegawczo razem z regularnymi wymianami filtrów, będziesz pewny, że wtryskiwacze wytrzymają znacznie dłużej. Dzieje się tak dzięki odpowiednio rozpylanemu paliwu, które obniży spalanie, emisję spalin oraz zredukuje dymienie.

Czyszczenie wtrysków – ważna profilaktyka

Wtryski to bardzo ważne elementy w samochodzie, które odpowiedzialne są za dawkowanie paliwa do silnika. Bez nich auto nie byłoby w stanie ruszyć, stąd też należy pamiętać o ich regularnej konserwacji. Dlaczego to takie ważne? Ciągła eksploatacja tychże podzespołów skutkuje ich zabrudzeniem, przez co nie mogą one poprawnie dawkować paliwa do jednostki napędowej. Przez niewłaściwe środowisko pracy wtryskiwacze zużywają się o wiele szybciej. W momencie, gdy będą one w naprawdę złej kondycji, wymagana będzie ich regeneracja. Mając to wszystko na uwadze, warto pamiętać o regularnym czyszczeniu wtrysków za pomocą specjalnego środka czyszczącego.

Dodatki do czyszczenia wtryskiwaczy od TEC 2000 – innowacyjne płyny dla każdego kierowcy

Na stronie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości środki do czyszczenia wtryskiwaczy TEC 2000, które od wielu lat cieszą się zaufaniem wśród mechaników i kierowców na całym świecie. Są to produkty z górnej półki, co zostało potwierdzone na licznych testach. Poznaj bliżej dostępne na stronie preparaty i wybierz środek do czyszczenia wtryskiwaczy, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Co w ofercie?

TEC 2000 Fuel Injector Cleaner – preparat do wtrysków benzynowych

Szukasz płynu do czyszczenia wtryskiwaczy w silniku benzynowym o najwyższej skuteczności działania? W takim razie TEC 2000 Fuel Injector Cleaner jest produktem dla Ciebie. Przyjęło się mówić, że preparat ten jest „ostatecznością” przed demontażem jednostki napędowej i regeneracją wtrysków. Ten dodatek do czyszczenia wtryskiwaczy znany jest ze swojej niezwykłej skuteczności – dokładnie pozbywa się zanieczyszczeń z cylindrów, a także zapobiega gromadzeniu się wilgoci wokół wtrysków. Regularne stosowanie preparatu zwiększy wydajność paliwa, poprawi zimny i gorący rozruch silnika, zredukuje emisje spalin, pozwoli utrzymać w czystości wtryski, PCV oraz zawór EGR.

TEC 2000 Diesel Injector Cleaner – dodatek do paliwa czyszczący wtryski w silnikach wysokoprężnych

TEC 2000 Diesel Injector Cleaner to innowacyjny preparat do wtrysków wysokoprężnych, który poprawia spalanie paliwa, zwiększa moc silnika oraz redukuje emisję szkodliwych spalin do nawet 60%. Posiada silne właściwości czyszczące, pozwalające utrzymać wtryski w nienagannej czystości nawet na kilka tysięcy kilometrów. Regularne stosowanie wydłuży żywotność wtryskiwaczy, a także poskutkuje mniejszym zużycie paliwa do nawet 8%.

Często zadawane pytania

FAQ

Co dolać do paliwa, żeby przeczyścić wtryski?

Odpowiedzią jest wysokiej jakości płyn do czyszczenia wtryskiwaczy. W zależności od tego, jaki silnik posiadasz (benzynowy lub wysokoprężny), wybór powinien paść na inny środek. Jeśli Twój pojazd napędzany jest benzyną, sięgnij po TEC 2000 Fuel Injector Cleaner. Jeżeli jednak jesteś właścicielem popularnego „ropniaka”, Twoim wyborem powinien być TEC 2000 Diesel Injector Cleaner.

Jaki dodatek do benzyny do czyszczenia wtrysków?

Jak wyżej – samochodom benzynowym dedykowany jest środek do czyszczenia wtryskiwaczy TEC 2000 Fuel Injector Cleaner, który jest aplikowany bezpośrednio do listy (za pomocą przewodów, które znajdziesz na naszej stronie). Jest to skuteczny preparat do wtrysków, którego regularne stosowanie pozwala uniknąć częściowego blokowania się tych elementów.

Czy warto czyścić wtryskiwacze?

Jak najbardziej. Pamiętaj – czyste wtryski = długa żywotność, wydajna praca silnika oraz wysoki komfort jazdy. Regularne przeczyszczanie wtryskiwaczy pozytywnie wpływa na proces spalania wtryskiwanego paliwa. Profilaktyczne czyszczenie wtrysków jest zabiegiem, który może uchronić kierowcę przed ich regeneracją – a to jest już poważny wydatek – znacznie wyższy, aniżeli kupno jednej puszki płynu do czyszczenia wtryskiwaczy.

Czy płyn do czyszczenia wtryskiwaczy może uszkodzić silnik?

Nie powinien – pod warunkiem, że silnik sam w sobie jest w bardzo złej kondycji i koniecznie wymaga naprawy. Dodatki do czyszczenia wtryskiwaczy od TEC 2000 były poddawane wielu badaniom i testom, które potwierdziły ich bezpieczeństwo użytku.

Z czego preparat do wtrysków czyści wtryskiwacze?

Zarówno płyn do czyszczenia wtryskiwaczy benzyny TEC 2000 Fuel Injector Cleaner, jak i preparat do wtrysków w silnikach wysokoprężnych TEC 2000 Diesel Injector Cleaner doskonale radzi sobie z osadami pojawiającymi się w górnej części cylindra.

Czy dodatek do paliwa czyszczący wtryski jest bezpieczny dla gaźników?

Tak, dostępne na stronie dodatki do czyszczenia wtryskiwaczy mogą być stosowane w silnikach zasilanych przez gaźnik.

Co ile czyścić wtryskiwacze benzynowe?

To zależy – zalecenia producentów są różne, jednak przyjęło się, aby profilaktycznie sięgnąć po środki do czyszczenia wtryskiwaczy nie rzadziej niż co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Jeśli chodzi o silniki benzynowe, odpowiednie interwały mogą wynosić od 30 000 km do 60 000 km.

Porady

Związane z kategorią produktów

Czyszczenie gniazd wtryskiwaczy: proste sposoby na lepszą wydajność
Wtryskiwacze

Czyszczenie gniazd wtryskiwaczy: proste sposoby na lepszą wydajność

Czyszczenie gniazd wtryskiwaczy to ważny krok w utrzymaniu wydajności Twojego silnika, ale często pomijany przez wielu kierowców. W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto poświęcić trochę czasu na tę czynność i jak może ona przedłużyć żywotność Twojego ...

author

Łukasz Młodkowski

Autor

Czym jest wtrysk sterujący i po czym poznać, że wymaga regeneracji?
Wtryskiwacze

Czym jest wtrysk sterujący i po czym poznać, że wymaga regeneracji?

Wtrysk sterujący to podstawowy składnik nowoczesnych silników spalinowych, od którego zależy nie tylko wydajność, ale także zdrowie całego pojazdu. Zrozumienie jego funkcji, zdolność do rozpoznawania objawów potencjalnych problemów oraz wiedza o odpowiedn...

author

Łukasz Młodkowski

Autor