Wydarzenia

Master Truck Show – największa impreza motoryzacyjna dla pasjonatów ciężarówek i nie tylko

Master Truck Show – największa impreza motoryzacyjna dla pasjonatów ciężarówek i nie tylko
Wydarzenia

Master Truck Show to coroczne wydarzenie dla miłośników ciężarówek, które przyciąga pasjonatów z całej Polski oraz z zagranicy. W trakcie imprezy odbywają się pokazy ciężarówek, konkursy, wystawy oraz koncerty. MTS to nie tylko impreza dla fanów motoryzacji, ale także świetna okazja do rodzinnego spędzenia czasu. Tegoroczna edycja rozłożona jest na 3 dni – od 15 do 17 lipca, dlatego warto już dziś zapisać sobie te daty w kalendarzu i wyczekiwać największego eventu tego typu w Polsce.

Master Truck Show – poczuj motoryzacyjny vibe na własnej skórze

O Master Truck Show śmiało możemy powiedzieć, że jest to największe wydarzenie poświęcone ciągnikom siodłowym. Podczas eventu każdy uczestnik może podziwiać stuningowane ciężarówki, które samym wyglądem zapierają dech. To jednak nie wszystko – w czasie trwania imprezy organizowane są różnego rodzaju pokazy (lotnicze, policyjne, ciężarówkowe, off-roadowe, militarne, stunty i triale motocyklowe), targi, wystawy, a także konkursy jak np. toczenie opon i wiele innych. Jednym słowem są to 3 dni adrenaliny i niesamowitych wrażeń dla prawdziwych pasjonatów ciężarówek oraz osób, które na co dzień żyją motoryzacją.

TEC 2000 i Master Truck Show 2022: przekonaj się, dlaczego warto być na MTS również w tym roku!

Ciężko jest oddać to, jak wyjątkową imprezą jest Master Truck Show, dlatego najlepszym wyjściem jest udanie się osobiście na wydarzenie i posmakowanie dreszczyku emocji na żywo. Zastanawiasz się, czy jest to event dla Ciebie? Jeśli tak to z pomocą powinny Ci przyjść poniższe materiały od TEC 2000.Nasza ekipa była obecna w 2022 na Master Truck Show, gdzie każdy uczestnik mógł zamienić z naszymi przedstawicielami słówko i dowiedzieć się m.in. o tym, jak ważne jest stosowanie dodatków i preparatów czyszczących i zabezpieczających poszczególne układy w samochodach, ale nie tylko. Co więcej, w czasie trwania imprezy został zaprezentowany nowy projekt Truck mechanic from Poland w barwach TEC 2000, który możesz zobaczyć na poniższych relacjach z MTS 2022. https://www.youtube.com/watch?v=OgyRkM2JLuA https://www.youtube.com/watch?v=leolZEzyKho

Master Truck Show 2023 – gdzie i kiedy?

Możemy przypuszczać, że tegoroczna edycja będzie równie wyjątkowa, co zeszłoroczny event, na którym była obecna nasza ekipa. Jeśli chodzi o wydarzenie, to jak zostało wspomniane – odbędzie się ono w dniach 15-17 lipca w Polskiej Nowej Wsi na Lotnisku Aeroklubu Opolskiego. Dokładny adres oraz więcej informacji o Master Truck Show 2023 znajdziesz na oficjalnej stronie wydarzenia – mastertruck.pl.

Wpisy

z tej samej kategorii

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023
Wydarzenia

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023

Już 30 marca rusza Poznań Motor Show 2023, jedno z największych inajważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce! W…...

author

Łukasz Młodkowski

Autor

author

Łukasz Młodkowski

Autor