Wydarzenia

Moto Session 2023 – spektakularne wydarzenie motoryzacyjne powraca do wschodniej Polski!

Moto Session 2023 – spektakularne wydarzenie motoryzacyjne powraca do wschodniej Polski!
Wydarzenia

Zapaleni miłośnicy motoryzacji, zacieśniajcie pasy! Moto Session, jeden z największych dwudniowych eventów motoryzacyjnych we wschodniej Polsce powraca z jeszcze większą mocą i niesamowitymi atrakcjami! Jeśli marzysz o dniu pełnym ryku silników, pisku opon, błyszczących karoserii oraz emocjonujących pokazów, to już teraz zarezerwuj sobie czas na to niezapomniane wydarzenie – start już 27 maja!

Moto Session Lublin w pigułce

Moto Session to prawdziwe święto dla każdego pasjonata motoryzacji. Wydarzenie gromadzi najbardziej spektakularne nowości motoryzacyjne, niesamowite pokazy driftu i wyścigów, a także prezentacje pojazdów z niezwykłymi modyfikacjami. Podczas tego odjazdowego weekendu z motoryzacją, będziesz miał okazję doświadczyć wszystkiego, co najlepsze w świecie czterech kół i nie tylko – na miejscu znajdą się również motocykle, na których wykonane zostaną zapierające dech w piersiach pokazy na jednym kole i tym podobne.

Moto Session 2023 – jak to będzie wyglądało?

Z uwagi na fakt, że Moto Session w Lublinie jest połączeniem targów motoryzacyjnych z tematycznymi wydarzeniami pobocznymi, należy być przygotowanym na prawdziwą mieszankę atrakcji. Wedle zapowiedzi na tegorocznej edycji spotkamy:

Moto Session 2022 z TEC 2000

Ryk silników, pisk opon, błysk karoserii, nowości motoryzacyjne, ekstremalne pokazy oraz najpiękniejsze emocje – to tylko część tego, co odbyło się podczas zeszłorocznego odjazdowego weekendu z motoryzacją. Wiemy, o czym mówimy – nasza ekipa była obecna na poprzedniej edycji eventu, który zdecydowanie wrył się w naszą pamięć! W trakcie trwania imprezy nie tylko podziwialiśmy wyjątkowe samochody i atrakcje, ale również reklamowaliśmy swoje produkty, podnosząc świadomość wśród uczestników, jak ważna jest profilaktyka poszczególnych układów samochodowych. A do tego najlepsze są produkty od TEC 2000!

Wpisy

z tej samej kategorii

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023
Wydarzenia

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023

Już 30 marca rusza Poznań Motor Show 2023, jedno z największych inajważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce! W…...

author

Łukasz Młodkowski

Autor

author

Łukasz Młodkowski

Autor