Wydarzenia

Moto Show Bielsko-Biała – adrenalina i emocje dla pasjonatów motoryzacji na wyciągnięcie ręki

Moto Show Bielsko-Biała – adrenalina i emocje dla pasjonatów motoryzacji na wyciągnięcie ręki
Wydarzenia

8-9 lipca 2023 – dwa dni, które każdy motomaniak powinien mieć zaznaczone w kalendarzu. Dlaczego? To właśnie wtedy odbędzie się największe show motoryzacyjne w Polsce, czyli Moto Show Bielsko-Biała. Jest to coroczny, dwudniowy event, który przyciąga fanów dwóch i czterech kółek z całej Polski i nie tylko. Tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle ciekawie, dlatego nie ma co czekać, tylko już dziś kupić bilet i posmakować sporej dawki adrenaliny i moto emocji na własnej skórze.

Moto Show Bielsko-Biała – event, którego nie da się zapomnieć

Są takie eventy, które na zawsze zapadają w pamięci – doskonałym tego przykładem jest Moto Show Bielsko-Biała, czyli impreza, na którą co roku udają się najwięksi fani motoryzacji. W skrócie możemy powiedzieć, że jest to dwudniowe wydarzenie, na którym każdy, kto kupi bilet, może liczyć na sporą dawkę emocji dostarczanych przez różnego rodzaju atrakcje jak m.in. zawody driftingowe, wystawy zabytkowych samochodów czy przejazdy charytatywne sportowymi samochodami, ale nie tylko.

Na co możemy liczyć na Moto Show Bielsko-Biała 2023?

Jak wspomnieliśmy we wstępie wpisu – tegoroczna odsłona Moto Show Bielsko-Biała zanosi się na event, który będzie wspominany latami. Dlaczego? Najlepiej niech to oddadzą liczby:

TEC 2000 na Moto Show Bielsko-Biała – zobacz relację z poprzednich edycji wydarzenia

Wciąż nie wiesz, czy warto wybrać się do Bielska-Białej na nadchodzące show motoryzacyjne? W takim razie przekonaj się, jak event wygląda w praktyce – poniżej relacje z poprzednich lat w formie wideo, na których dostrzec można m.in. ekipę TEC 2000, która mogła w teorii i praktyce pokazać, jak ważne jest stosowanie płukanek oraz innych preparatów chemicznych wydłużających żywotność poszczególnych układów samochodowych. Doskonałą ku temu okazją był spektakularny wrak race, w czasie którego dochodziło do wielu kraks i awarii.

Wpisy

z tej samej kategorii

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023
Wydarzenia

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023

Już 30 marca rusza Poznań Motor Show 2023, jedno z największych inajważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce! W…...

author

Łukasz Młodkowski

Autor

author

Łukasz Młodkowski

Autor