Wydarzenia

Poznań Motor Show 2023 zbliża się wielkimi krokami! Zobacz, jak wyglądało to w 2022 roku

Poznań Motor Show 2023 zbliża się wielkimi krokami! Zobacz, jak wyglądało to w 2022 roku
Wydarzenia

Poznań Motor Show – nazwa, której nie trzeba dwa razy powtarzać fanom motoryzacji. Targi te bowiem cieszą się ogromnym zainteresowaniem i renomą nie tylko w Polsce, ale w całej Europie, czego najlepszym przykładem są poprzednie edycje. W tym roku wydarzenie to odbędzie się na przełomie marca i kwietnia (30.03-02.04), dlatego już teraz warto zapisać sobie tę datę, kupić bilet i przygotować się na najlepszy event motoryzacyjny w naszym kraju. Wciąż zastanawiasz się, czy warto się wybrać do Poznania? W takim razie zobacz, jak w 2022 roku wyglądał event, na którym obecna była ekipa TEC 2000.

Poznań Motor Show w paru słowach

Na Poznań Motor Show posmakować możemy tak naprawdę wszystkiego, co z motoryzacją jest związane:

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2022 – relacja z poprzedniej edycji targów

Jeżeli nie miałeś okazji być jeszcze na PMS i wciąż się zastanawiasz, czy warto jechać na tę imprezę, z pomocą niech przyjdą poniższe materiały. Na poprzedniej edycji nie zabrakło bowiem miejsca dla ekipy TEC 2000, która udzielała wywiadów i odpowiadała na pytania dotyczące naszych płukanek i innych preparatów do pielęgnacji silnika i nie tylko. Co więcej, marka TEC 2000 pojawiła się przy Mistrzostwach Mechaników, gdzie wraz z Grzegorzem Dudą nasi specjaliści egzaminowali młode talenty z całej Polski. Poniżej zobaczysz podsumowanie zeszłorocznych targów, a także posłuchasz rozmowy Grzegorza Dudy z Duda Garage z Mikiem Knowlesem, czyli założycielem firmy TEC 2000.

Podsumowanie targów Poznań Motor Show 2022

https://www.youtube.com/watch?v=DJQfk8VGeBc

Wywiad z założycielem i dyrektorem generalnym marki TEC 2000 Mikiem Knowlesem (prowadzi Grzegorz Duda)

https://www.youtube.com/watch?v=j5jE8w5f1rw

Poznań Motor Show – musisz tam być!

Poznań Motor Show to motoryzacja w najlepszym wydaniu, czego potwierdzeniem są powyższe materiały. Jak widzisz, na evencie tym spotkasz nie tylko wyjątkowe samochody, które zapierają dech w piersi, ale również będziesz miał okazję porozmawiać z cenionymi w branży twórcami, innowatorami i mechanikami i nie tylko.

Wpisy

z tej samej kategorii

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023
Wydarzenia

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023

Już 30 marca rusza Poznań Motor Show 2023, jedno z największych inajważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce! W…...

author

Łukasz Młodkowski

Autor

author

Łukasz Młodkowski

Autor