Wydarzenia

Rywalizacja, pasja i emocje, czyli Mistrzostwa Mechaników na Poznań Motor Show 2023 

Rywalizacja, pasja i emocje, czyli Mistrzostwa Mechaników na Poznań Motor Show 2023 
Wydarzenia

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od tegorocznych targów motoryzacyjnych Poznań Motor Show 2023. Jak co roku na evencie odbędą się Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, w czasie których dojdzie do rywalizacji pomiędzy największymi talentami z całego kraju. Adepci przystąpią do finałowych zmagań w wielu kategoriach i będą walczyć o atrakcyjne nagrody, a także staż w najlepszych polskich firmach.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników – pojedynek najlepszych mechaników w kraju

Mistrzostwa Mechaników to wydarzenie, na którym co roku gromadzą się tysiące młodych, a także zawodowych mechaników, którzy z jednej strony chcą wziąć udział w zabawie i tym samym – walczyć o prestiżowe nagrody, a z drugiej poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, które pozwolą im rozwijać się w zawodzie.W ramach Mistrzostw organizowanych jest wiele konkurencji, które pomagają określić, na jakim poziomie znajdują się uczestnicy. Najlepsi z najlepszych zmierzą się w wielkim finale i będą mieli okazję udowodnić na oczach tysięcy uczestników, że to właśnie oni zasługują na miano mistrzów klucza. Kto może wziąć udział? Tegoroczne kategorie Mistrzostw to:

Finał Mistrzostw Mechaników na PMS 2022 razem z TEC 2000

W czasie Mistrzostw Mechaników stawia się przede wszystkim na rozwój i edukację. Dlatego też zespół TEC 2000 był obecny na poprzednich finałach, gdzie wraz z Grzegorzem Dudą nasi specjaliści egzaminowali i oceniali talenty z całej Polski z zakresu pielęgnacji i profilaktyki poszczególnych układów za pomocą płukanek oraz innych chemicznych preparatów czyszczących. Nasza ekipa od lat skutecznie edukuje i zmienia postrzeganie dodatków do pielęgnacji i konserwacji poszczególnych układów w samochodowych, zwiększając świadomość zarówno u doświadczonych mechaników, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w warsztacie.Na poprzednią edycję Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników nasz zespół przygotował masę pytań dotyczących układu olejowego, chłodzenia, dolotowego i nie tylko. Naszą misją było sprawdzenie wiedzy uczestników, a także uświadomienie młodych adeptów zawodu mechanika samochodowego, jak ważna jest wspomniana profilaktyka, dzięki której jesteśmy w stanie zapobiec powstawaniu wielu kosztownych awarii. Zobacz rozmowę reprezentującego TEC 2000 Sławka z Grzegorzem Dudą na temat roli profilaktyki, a także samych ubiegłorocznych Mistrzostw Mechaników. https://www.youtube.com/watch?v=VP2oT25rcs4&list=PLQh_pcNUP6iNTJh2034M5c7n1TPTMSrIr&ab_channel=TEC2000Official

Kiedy odbędą się finały Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników?

Jak wspomnieliśmy – Mistrzostwa Mechaników odbywają się na corocznych targach Poznań Motor Show. Finały rozpoczną się 30 marca i potrwają do 2 kwietnia, a więc przez przeszło 4 dni będziemy świadkami zmagań najlepszych mechaników, którzy zrobią wszystko, by przez ten czas pokazać się z jak najlepszej strony i zdobyć kontakty w branży. Jesteś zainteresowany wzięciem udziału w Mistrzostwach Mechaników? Zapisy jeszcze trwają – czasu jednak nie zostało wiele.

Wpisy

z tej samej kategorii

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023
Wydarzenia

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023

Już 30 marca rusza Poznań Motor Show 2023, jedno z największych inajważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce! W…...

author

Łukasz Młodkowski

Autor

author

Łukasz Młodkowski

Autor