Wydarzenia

FLATOUT Power Festival, czyli event dla pasjonatów szybkiej jazdy

FLATOUT Power Festival, czyli event dla pasjonatów szybkiej jazdy
Wydarzenia

FLATOUT Festival to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga miłośników motoryzacji z całego kraju. Od lat gromadzi tłumy pasjonatów szybkiej jazdy, spektakularnych pokazów i niezapomnianych emocji motoryzacyjnych. Tegoroczna impreza odbędzie się 6 sierpnia na torze Poznań FIA Racetrack w Przeźmierowie – jeśli więc lubisz adrenalinę i chcesz zobaczyć samochody, które na co dzień najczęściej widujemy w telewizji bądź Internecie, kup bilety i zapisz sobie datę wydarzenia w kalendarzu już dziś!

FLATOUT Power Festival – prawdziwe święto motorsportu dla każdego motomaniaka

Polska jest krajem, w którym co chwilę odbywają się różnego rodzaju eventy motoryzacyjne, gdzie jednym z najpopularniejszych jest niewątpliwie FLATOUT Power Festival. Fakt ten nie może nikogo dziwić – jest to impreza, na której uczestników łączy jedno – miłość do szybkiej i głośnej motoryzacji. Dlaczego warto wybrać się na festiwal? Powodów jest wiele:

TEC 2000 na FLATOUT Power Festival

Tam, gdzie pojawiają się petrolheadzi, nie może zabraknąć TEC 2000. Nie inaczej jest w przypadku FLATOUT Power Festival, na którym niejednokrotnie mieliśmy okazję być i dzielić się pasją do motoryzacji z innymi. W czasie trwania eventu nie tylko podziwialiśmy zmagania kierowców, ale również reklamowaliśmy produkty TEC 2000, zmieniając tym samym postrzeganie dodatków do pielęgnacji układów samochodowych wśród uczestników tego wyjątkowego wydarzenia.

 • Jeżeli planujesz wybrać się na tegoroczny festiwal, zobacz poniższą galerię z poprzednich edycji i utwierdź się w tym, że jest to event również dla Ciebie! Poniższe zdjęcia oczywiście nie oddadzą w pełni tego, jak wiele emocji dostarcza FLATOUT Power Festival, dlatego radzimy potraktować je jako przedsmak głównego dania, które zostanie zaserwowane 6 sierpnia 2023 roku w Przeźmierowie.

  Wpisy

  z tej samej kategorii

  TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023
  Wydarzenia

  TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023

  Już 30 marca rusza Poznań Motor Show 2023, jedno z największych inajważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce! W…...

  author

  Łukasz Młodkowski

  Autor

  author

  Łukasz Młodkowski

  Autor