Wydarzenia

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023
Wydarzenia

Już 30 marca rusza Poznań Motor Show 2023, jedno z największych i najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce! W tym roku wśród wielu wystawców, firma TEC 2000 przygotowała nie lada niespodziankę dla wszystkich miłośników motoryzacji.

Stoisko TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023

Podczas największego wydarzenia motoryzacyjnego w Polsce, nie może zabraknąć TEC 2000. W tym roku będziemy aż w dwóch miejscach! Znajdziecie nas na stoisku Grzegorza Dudy oraz w hali 5A, gdzie szykujemy dla Was ogrom niespodzianek, konkursów oraz nagród. Pojawi się także nasz democar, który swoją premierę będzie miał na targach. Jaki to będzie pojazd? Zobaczycie podczas wydarzenia.

Ekipa TEC 2000

Warto pamiętać, że Poznań Motor Show to nie tylko supersamochody i motocykle, nowości oferowane przez dealerów i stoiska detailingowe. To również świetne miejsce, żeby spotkać się i porozmawiać z cenionymi w branży twórcami, innowatorami, mechanikami i nie tylko. Będziecie mieli okazję porozmawiać z ekipą oraz ambasadorami marki TEC 2000. Rajdowiec i dziennikarz TVN Turbo Grzegorz Duda, Grzegorz Leszko z LeszkoMoto TV, Truck Mechanic from Poland to niektórzy z nich. Swoją obecność zapowiedział również założyciel i dyrektor generalny marki TEC 2000 Mike Knowles. Imprezę na stoisku TEC 2000 poprowadzi niezastąpiony Adam Jugowski. Jego charyzma i wiedza na temat samochodów z pewnością zachwycą niejednego miłośnika motoryzacji.

Mistrzostwa Mechaników na PMS 2023

TEC 2000 stawia na edukację! Dlatego również i w tym roku zespół TEC 2000 będzie obecny na finałach Mistrzostw Mechaników. Wraz z Grzegorzem Dudą nasi specjaliści będą oceniali i egzaminowali młodzież z całej Polski z zakresu pielęgnacji i profilaktyki. Nasza ekipa od lat skutecznie edukuje i zmienia postrzeganie dodatków do pielęgnacji i konserwacji poszczególnych układów w samochodowych, zwiększając świadomość zarówno u doświadczonych mechaników, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w warsztacie.Czeka nas fantastycznie spędzony czas, który z pewnością zapadnie Wam w pamięć. Przybywajcie do Poznania a Motor Show 2023. Zapraszamy #TEC2000team

Wpisy

z tej samej kategorii

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023
Wydarzenia

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023

Już 30 marca rusza Poznań Motor Show 2023, jedno z największych inajważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce! W…...

author

Łukasz Młodkowski

Autor

author

Łukasz Młodkowski

Autor