Wydarzenia

Ultrarace – najlepsze auta z całej Europy w jednym miejscu

Ultrarace – najlepsze auta z całej Europy w jednym miejscu
Wydarzenia

Ultrarace to wydarzenie, o którym w ostatnich latach jest naprawdę głośno. Nic w tym zaskakującego – jest to event, na który co roku przyjeżdżają starannie wyselekcjonowane pojazdy z całej Europy, które na co dzień możemy jedynie zobaczyć w telewizji czy Internecie. Jest to więc wyjątkowa i jedyna okazja, by móc podziwiać piękno i charakter europejskich samochodów inspirowanych sztuką oraz kulturą ulicy, a także dzielić się pasją z tysiącami innych motomaniaków. Tegoroczna edycja odbędzie się 10-11 czerwca na Stadionie Wrocław, dlatego już dziś warto zakupić bilety!

Ultrarace – wszystko, co najlepsze z europejskiej motoryzacji

Ultrarace to wyjątkowe wydarzenie motoryzacyjne, które przyciąga setki wyjątkowych i wyselekcjonowanych aut z całej Europy. To miejsce, gdzie można podziwiać nie tylko klasyki motoryzacji, ale również unikatowe, nowoczesne konstrukcje oraz auta inspirowane sztuką i kulturą ulicy. Na evencie nie brakuje wyjątkowych koncepcji, które zostały przelane „na papier”, dzięki czemu w czasie trwania imprezy nie ma miejsca na nudę. Każdy pojazd, który przyjeżdża na Utrarace jest unikalny – drugiego takiego samego po prostu nie ma! To jednak nie wszystko! Poprzednie edycje pokazały nam, że event oferuje nam wiele ciekawych atrakcji, w tym Drift Show, strefę Megacars czy panele dyskusyjne.

Ultrarace 2023 we Wrocławiu – dlaczego warto na nim być?

Przede wszystkim dlatego, że Ultrarace gwarantuje niezapomniane przeżycia, niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym kierowcą, czy też po prostu miłośnikiem motoryzacji. Czego można się spodziewać? Na pewno niezapomnianych wrażeń. Ultrarace to miejsce, gdzie każdy miłośnik motoryzacji znajdzie coś dla siebie – od spotkań z twórcami samochodów, po możliwość uczestnictwa w warsztatach i prelekcjach. Wydarzenie to także doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w branży oraz nawiązania kontaktów z czołowymi markami motoryzacyjnymi.

Wpisy

z tej samej kategorii

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023
Wydarzenia

TEC 2000 na Poznań Motor Show 2023

Już 30 marca rusza Poznań Motor Show 2023, jedno z największych inajważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce! W…...

author

Łukasz Młodkowski

Autor

author

Łukasz Młodkowski

Autor