Płukanka Silnika

Jaki skład ma płukanka do silnika?

Jaki skład ma płukanka do silnika?
Płukanka Silnika

Tworząc płukankę do silnika firma TEC 2000 postawiła sobie za zadanie stworzyć preparat, który wyróżniał się będzie innowacyjnym składem i oferował najlepszą możliwą skuteczność. Poznaj skład płukanki do silnika TEC 2000 Engine Flush i przekonaj się, że jest to najlepszy dostępny na rynku środek do czyszczenia jednostki napędowej Twojego samochodu.

Płukanka do silnika – skład przyjazny dla otoczenia

Tym, co wyróżnia płukankę TEC 2000 Engine Flush spośród innych tego typu preparatów jest przede wszystkim baza nieskładająca się z nafty ani oleju. Dzięki temu nasz produkt jest zdecydowanie przyjaźniejszy dla środowiska – podczas jego stosowania nie są produkowane szkodliwe spaliny. Zastąpiono ją niechlorowaną bazą węglowodorową.

 • Engine Flush to również pierwszy i jeden z niewielu preparatów, w którym nie znajdziesz chlorowanych węglowodorów. Nie uświadczymy więc szkodliwych oparów podczas pracy preparatu i nie ma obaw, że niekorzystnie wpłynie na osoby przeprowadzające czyszczenie silnika. Sprawia to, że doskonale sprawdza się jako środek do użytku w domowych warunkach – bez problemu przeprowadzisz proces czyszczenia we własnym ogródku lub na parkingu.

  Sprawdź także: Czyszczenie silnika z nagaru – jaki preparat wykorzystać?

  Co decyduje o skuteczności TEC 2000 w zielonej puszcze?

  Skuteczność naszego preparatu została potwierdzona licznymi testami przeprowadzanymi przez doświadczonych i wyspecjalizowanych mechaników. Cała kompozycja została także dokładnie przebadana i spełnia wszystkie normy konieczne do dopuszczenia do sprzedaży. Co sprawia, że nasza płukanka tak dobrze radzi sobie z zanieczyszczeniami i nagarem nagromadzonym w silniku? Zastosowanie dwóch rodzajów rozpuszczalników, które silnie reagują ze związkami organicznymi. Są to toluen i ksylen – wykorzystywane się na skalę przemysłową do wytwarzania różnych środków czyszczących oraz rozpuszczalników organicznych. To ich działanie pozwala na usunięcie przylegających do metalowych powierzchni zabrudzeń nawet w najtrudniej dostępnych miejscach, które następnie usuwane są z jednostki napędowej wraz ze zużytym olejem.

  Preparaty smarne dla lepszej ochrony silnika

  Zastosowanie mieszanki dwóch preparatów smarnych powoduje, że po zastosowaniu płukanki zapewniamy silnikowi jeszcze lepszą ochronę. W żadnym wypadku nie wpływając na bazowe właściwości oleju, preparat zwiększa jego smarność. Dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni pozwala mu także lepiej utrzymywać się na kluczowych elementach i tworzyć trwalszy film olejowy znacznie zmniejszający tarcie w punktach styku. Skład płukanki do silnika to unikalna kompozycja niezwykle skutecznych detergentów wraz z bardzo efektywnym smarowaniem, przeznaczona do wszystkich silników spalinowych – benzynowych, diesla oraz na gaz. Zastosowanie najwyższej klasy substancji sprawia, że operacja płukania jest całkowicie bezpieczna dla samochodu.

  Sprawdź także: Czysty silnik – co to znaczy?

  Zachęcamy do zapoznania się również z pozostałymi produktami dostępnymi w naszej stronie internetowej – znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje kierowca, aby kompleksowo zadbać o swój samochód. Zapraszamy – TEC 2000.

  Wpisy

  z tej samej kategorii

  Jaki skład ma płukanka do silnika?
  Płukanka Silnika

  Jaki skład ma płukanka do silnika?

  Tworząc płukankę do silnika firma TEC 2000 postawiła sobie za zadanie stworzyćpreparat, który wyróżniał się będzie innowacyjnym…...

  author

  Patryk Gałązka

  Autor

  Co oznacza niebieski dym z wydechu?
  Płukanka Silnika

  Co oznacza niebieski dym z wydechu?

  Zauważyłeś niebieski dym z rury wydechowej podczas odpalania? Jeśli tak, jest toznak, że coś jest nie tak…...

  author

  Łukasz Młodkowski

  Autor

  author

  Patryk Gałązka

  Autor